Hakkımızda
Storm Endüstriyel Boya Kabinleri | Çilek Oto

Bu büyük dünyada sizlerle beraber olmanın mutluluğu ile merhaba…

Çilek Oto Ltd. Şti. otomotiv ve imalat sektöründe, kombine tip ve endüstriyel tip boyahane tesisleri konusunda hizmet veren bir firmadir. Firmamız, ağırlıkta otomobil ve ticari araçlar servis istasyonlarının ihtiyacı olan standart tip boyama ve kurutma kabinlerinin, imalat satiş ve satış sonrası hizmetlerini yapmaktadır.

Ayrıca, makine imalatçıları ve yan sanayilerinin talebi olan yaş boya ve toz boya, endüstriyel boyahane tesislerinin, projelendirilmesi, imalatı ile satış ve satış sonrası hizmetleri de verilmektedir.

Yaşi genç olan firmamızın sektördeki deneyimi esasen 15 yildir. Tecrübesiyle eski, teknolojisiyle yeni ve bilgi birikimiyle çözüm uzmanlığını bünyesinde birleştiren firmamız, Türkiye’de yoluna devam ederken artık Dünya’da da var olmayı hedeflemektedir.

İmalatlarımız 5000 m2 kapali alana sahip fabrikamızda, nokta vuruşlu CNC PUNCH ve 8er metrelik CNC APKANT ve GIYOTIN’ler ile özel kıvrım makineleri desteğinde, son teknolojiler uygulanarak yapılmaktadır.

Bünyemizdeki zengin teknik ve uygulama kadrolari ile yüksek oranlarda iş yapabilme kapasitesine sahibiz.

Sonuç olarak, talep edeceğiniz boyahane tesislerinizi, yeni bir anlayış ve süregelen bir disiplin ile sizlere sunabilmenin mutluluğu içersindeyiz.

Bayrak yarışında olduğu gibi bayrağı ileriye götürme görevi bir sonraki yarışcıya verilir. Zamana karşı yapılan bu yarışta görev
artık bizlere verildi. Siz değerli müşterilerimizin desteği ile bu görevin sorumlulugunu bilerek en iyisini yapmaya hazırız.

Saygılarımızla…

Vizyonumuz

Gelişen teknoloji, bilim ve günümüzün değişen yaşam tarzı ile sektörel ihtiyaç ve fırsatları rekabetçi yaklaşımla değerlendirerek büyümeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Firmamız Kurumsal Kalite, İş Sağlığı, İş Güvenliği standartları ile çalışmayı ve çevreyi, doğal kaynakları korumayı ilke edinmiştir.